Kapela ze Wsi Warszawa w Hull. KONKURS!!

Marta Jabłońska | 17.03.2017 | Festiwale


Już niebawem kolejna muzyczna atrakcja w Hull. W teatrze Hull Truck Theatre wystąpi polski zespół – Kapela ze Wsi Warszawa, która w swoich utworach łączy elementy różnych gatunków muzycznych, tj. folk, roots, punk, etno oraz trans. Muzyka zespołu mimo współczesnego brzmienia jest głęboko zakorzeniona w polskiej tradycji i kulturze.

Radio BBC 3 zaprasza na trzydniowy festiwal folkowy świętujący dziedzictwo kulturowe Hull oraz miast partnerskich – z Polski i Sierra Leone, a także bogate kulturalne międzynarodowe kontakty z tymi miastami.

Podczas serii koncertów na żywo będzie można zobaczyć znaną twarz współczesnej folkowej sceny muzycznej Wielkiej Brytanii – Elizę Carthy, której towarzyszyć będą międzynarodowi artyści z Kapeli ze Wsi Warszawa oraz z Refugee All Stars z Sierra Leone, reprezentując kontakty miasta Hull z miastami partnerskimi w Polsce i Sierra Leone.

KONKURS!!

Dla czytelników hull.pl mamy do rozdania dwie pojedyncze wejściówki na koncert Kapeli ze Wsi Warszawa. By wziąć udział w losowaniu, wystarczy:

  1. Na fan page hull.pl polubić i udostępnić post „Kapela ze Wsi Warszawa w Hull. KONKURS!!”
  2. Pod postem w komentarzu odpowiedzieć na pytanie: w którym roku została założona Kapela ze Wsi Warszawa?

 

Na prawidłowe odpowiedzi czekamy do 22 marca. 23 marca nastąpi losowanie i ogłoszenie wyników.

Sponsorem biletów jest organizator koncertu: Hull Truck Theatre

Powodzenia!!

 

ilość wszystkich wyświetleń: 1408, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń