Rzeznik

  • Opublikowane: 11.08.2017 12:20
  • Wygasa: 22 dni, 13 godzin

Opis

Obecnie na zlecenie naszego klienta, poszukujemy rzeźnikow którzy dołącza do dobrze znanego zakładu mięsnego w Scunthorpe.

Zatrudnimy doświadczonych rzeźnikow z szansa na stałe zatrudnienie w zależności od etyki pracy i zdolności.

Zakres obowiązków obejmuje:

Rzeznictwo stołowe,  praca z wieprzowina jak i tunelowanie kości i trzonu.

Przed rozpoczęciem pracy każdy kandydat będzie musiał podjąć test.

Właściwy kandydat będzie posiadał następujące umiejętności i doświadczenie:

Wcześniejsze doświadczenie w pracy z wieprzowina, umiejętność posługiwania się nożem, doświadczenie w rzeźni stołowej, zdolność do pracy w zespole.

Godziny pracy:

Dostepne zmiany na rano lub popołudnie.

Stawka: £11.05/h

Jeśli jesteś zainteresowany/na tą pracą i uważasz, że jesteś właściwym kandydatem, zarejestruj się lub zadzwoń: 01482629797

SureStaffing UK Ltd. działa jako firma zajmująca się zatrudnieniem pracowników tymczasowych jak i agencja pracy na stałe posady.

Ze względu na dużą liczbę aplikacji, która aktualnie otrzymujemy, niestety możemy kontaktować się z osobami które przechodza pomyślnie do następnego etapu rekrutacji.

Jeśli po okresie 7 dni od złożenia aplikacji, nie skontaktujemy się z Tobą, to niestety znaczy że nie byłeś/aś właściwym kandydatem na to stanowisko, jednak zatrzymamy Twoje CV w systemie przez następne 6 miesięcy i jak tylko zwolni się posada właściwa dla Ciebie, skontaktujemy się z Tobą

  • Numer telefonu: 07808857338
  • Miasto: Scunthorpe
ID ogłoszenia: 61398

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 268, dzisiaj: 8

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Sabi SureStaffing

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Sabi SureStaffing »