Szybki, pewny i tani sposób na przesłanie pieniędzy do Polski

Marta Jabłońska | 06.02.2017 | Wielka Brytania, Polska, Finanse

Pieniądze można z UK do Polski przesyłać na wiele sposobów. Na przykład przez bank. Tyle tylko, że taka usługa będzie w banku słono kosztować.

Wielu z nas przesyła zarobione na Wyspach pieniądze do Polski. Nasza wypłata okupiona jest ciężką pracą. Szkoda byłoby wydawać sporą jej część na opłaty bankowe. Warto zatem znaleźć inny sposób na wysyłanie gotówki do rodziny w Polsce.Specjalnie dla Was sprawdziliśmy oferty banków i firm przesyłających pieniądze. Nasza propozycja? TransferGo!

Istnieje wiele firm zajmujących się przesyłaniem pieniędzy do Polski. Niestety ich usługi są często niewiele tańsze od tych, które oferują banki. TransferGo jako jedyna firma na rynku oferuje opłaty rzędu 0,99 funta za transfer pieniędzy do Polski. Tymczasem średnia opłata w banku za wykonanie podobnej operacji to około 10 funtów. Ponad dziesięć razy więcej!

Nic dziwnego, że firma TransferGo jest polecana jako najtańsza i najrzetelniejsza. I nic dziwnego, że otrzymała ocenę aż 9,5 na 10 możliwych do zdobycia punktów.

Dlaczego TransferGo jest lepsze od konkurencji?

Język polski. Jeśli nie znasz angielskiego, możesz wybrać polską wersję językową. Dzięki temu bez problemu prześlesz pieniądze do Polski! Wyboru języka dokonasz klikając na brytyjską flagę w prawym górnym roku witryny TransferGo.

Z usług firmy skorzystało już wielu Polaków. I są zadowoleni! Pieniądze przesyłała na przykład Małgorzata z Londynu, archeolog, która często podróżuje w związku ze swoją pracą i przelewa pieniądze, by jej rodzina mogła opłacić rachunki za jej mieszkanie w Polsce. Jak pisze, wybrała TransferGo, bo dzięki temu szybko i bezpiecznie jest w stanie wysłać gotówkę.

TransferGo to firma transparentna. Firma działa otwarcie i informuje klienta o tym, jaką kwotę (po przeliczeniu funtów na złotówki i pobraniu opłaty) otrzyma rodzina wysyłającego. Nie bój się niemiłej niespodzianki!

Przelewy realizowane są szybko. Przelew wysłany dziś pojawi się na koncie odbiorcy najpóźniej kolejnego dnia roboczego o 17.30.

Zawsze wiesz, co się dzieje z twoimi pieniędzmi. W przeciwieństwie do konkurencji, TransferGo informuje wysyłającego o statusie operacji.

Operacje są bezpieczne. Firma TransferGo przyjęła najwyższe standardy bezpieczeństwa, ustalone przez FCA. Nad przelewami pieczę sprawują urzędnicy HMRC.

ilość wszystkich wyświetleń: 2095, dzisiaj: 3

1 odpowiedź na “Szybki, pewny i tani sposób na przesłanie pieniędzy do Polski”

  1. kris1617 na 11.02.2017 @ 04:27

    „Przelewy realizowane są szybko. Przelew wysłany dziś pojawi się na koncie odbiorcy najpóźniej kolejnego dnia roboczego o 17.30.” To jest według was szybko??? Nie wiem, ale chyba ta firma sponsorowała artykuł, bo nie jest do końca zgodny z prawdą. Ja osobiście korzystam z Grosika i nigdy się nie zawiodłem. Opłata za transfer jest stała i niezależnie od wysyłanej kwoty płacimy tylko 1 funta.Również od razu mam przeliczone ile otrzyma odbiorca. A co najlepsze – wysyłam pieniądze rano, a po południu mam już na koncie. To jest szybko.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.