Ubezpieczenie Breakdown Cover w razie awarii samochodu w UK lub Europie

Rodzinny wypad poza miasto? A może objazdowe wakacje po Wielkiej Brytanii lub Europie? Albo wizyta u rodziny w Polsce? Samochód powinien być niezawodny. A co, jeśli mimo to dojdzie do awarii? Portal finanse24.co.uk radzi jak się zabezpieczyć. Sprawdź, co zrobić!

Na redakcyjną skrzynkę portalu finanse24.co.uk coraz częściej nadchodzą pytania dotyczące polis ubezpieczeniowych na wypadek awarii samochodu w UK. Jest ich tym więcej, im bliżej znajdujemy się wakacji.

Niektórzy czytelnicy naszego portalu dzielą się też swoimi historiami, dając cenne wskazówki. Przedstawiamy jedną z nich, nadesłaną przez panią Beatę, która wydała nam się szczególnie interesująca, bo zwróciła naszą uwagę na produkt, o którym do tej pory nie pisaliśmy, a na który z pewnością warto zwrócić uwagę.

Pani Beata napisała, że w ubiegłym roku wybrała się na wycieczkę objazdową po Wielkiej Brytanii. Chciała pokazać swoim dzieciom kraj, w którym żyją i wychowują się od dzieciństwa. Niestety, okazało się, że ich samochód zepsuł się już po przejechaniu około 45 mil. Silnik zaczął nagle przerywać, auto straciło moc, aż w końcu zupełnie się zatrzymało. Na szczęście, jak pisze pani Beata, samochód był ubezpieczony. Elastyczna polisa ubezpieczeniowa obejmowała pomoc w razie awarii w trasie — samochód został zabrany do najbliższego warsztatu, a rodzina pod wskazany adres — czyli z powrotem do domu.

Pani Beata mówi, że od kilku lat ubezpiecza swój samochód, korzystając ze strony RESCUEMYCAR.COM i wykupując polisę Breakdown Cover. Wybiera opcję dopasowaną do swoich potrzeb, gdyż nie chce przepłacać. Pani Beata prosi o polecenie polisy dostępnej na RESCUEMYCAR.COM innym czytelnikom. Zanim jednak to zrobimy, chcemy ją dokładnie przeanalizować. Także dlatego, że wielu Polaków ma problem z wyborem najkorzystniejszego ubezpieczenia samochodu na wypadek awarii.

Po szczegółowej analizie informacji dotyczących polisy RESCUEMYCAR.COM okazało się, że:

oferowana polisa jest niezwykle elastyczna — oznacza to, że każdy klient może dopasować ją do swoich potrzeb, dzięki czemu nie przepłaca za ubezpieczenie, którego nie potrzebuje;

polisa składa się z kilku rodzajów zabezpieczeń — począwszy od podstawowego roadside assistance, poprzez recovery, aż po personal cover;

szybkie działanie — dane statystyczne pokazują, że od chwili zgłoszenia awarii do momentu udzielenia pomocy mija mniej niż 40 minut;

— posiadacze polisy mogą korzystać z infolinii czynnej 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu;

możliwość rozszerzenia ubezpieczenia na wypadek, gdyby do awarii doszło poza granicami Wielkiej Brytanii (to ważne z perspektywy osób podróżujących na przykład na wakacje do Polski własnym samochodem).

Zachęcamy wszystkich do dzielenia się z nami podobnymi informacjami o produktach, na które warto zwrócić uwagę. Z chęcią napiszemy na portalu o tym, co może być przydatne innym czytelnikom.

Polisę Breakdown Cover wykupić można online: RESCUEMYCAR.COM, a przy zakupie przez Internet jest zniżka w wysokości 10 funtów.

Źródło: www.finanse24.co.uk

ilość wszystkich wyświetleń: 1975, dzisiaj: 1

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.