Prom do Holandii 25% TANIEJ! Oferta tylko do 30 KWIETNIA!


Wyjeżdżasz samochodem na wakacje do Polski lub poza Wyspy Brytyjskie? Prom firmy P&O z Hull do Rotterdamu lub Zeebrugge może cię sporo kosztować. Sprawdź ceny sam tutaj: P&O Ferries. Aby zaoszczędzić możesz ruszyć na południe do Dover, żeby przedostać się przez kanał La Manche promem lub Eurotunelem lub do portu Harwich gdzie promem firmy Stena Line w 8 godzin dopłyniesz do Rotterdamu.

Coraz więcej osób rezygnuje z podróży samochodowej trasą przebiegającą przez Dover. Powodów jest kilka: trzeba nadłożyć drogi, udając się na południe, narażając się na długą i niebezpieczną podróż. I na utrudnienia związane z przebywaniem emigrantów w Calais, które powodują spore opóźnienia.

Samolot też nie zawsze wchodzi w grę — choćby ze względu na mocno ograniczony bagaż (w przypadku tanich linii lotniczych bagaż rejestrowany w ogóle nie jest wliczony w cenę).

Nic dziwnego, że szczególnie rodziny podróżujące z małymi dziećmi zaczęły poszukiwać alternatywnych tras. Na przykład przez Harwich, niewielką miejscowość leżącą trochę ponad 200 mil na południe od Hull.

Harwich oferuje rejsy do Rotterdamu eleganckimi promami Stena Line. Oferta tych szwedzkich linii wydaje się bardzo korzystną w porównaniu z lubiącymi często podnosić swe ceny liniami P&O. Taka sytuacja często ma miejsce w okresie wakacji czy świąt — zdarza się, że ceny przeprawy do Rotterdamu różniły się o ponad 200 funtów na jednym rejsie na korzyść Stena Line!

Ale to nie wszystko. Tym razem linie Stena Line przygotowały wyjątkową promocję. Na hasło KING można otrzymać aż 25% zniżki, kupując bilet do 30 kwietnia 2017 r.

Warto pamiętać, że że Stena Line oferuje znacznie wyższy komfort podróżowania niż lokalne P&O. Żeby się o tym przekonać, wystarczy porównać opinie internautów, którzy mieli okazję płynąć promem Stena Line.

Podsumowując, jeśli zdecydujesz się na bilety do Rotterdamu przed 30 kwietnia i użyjesz hasła KING, zyskasz komfortowy rejs eleganckim promem w cenie o 25% niższej od standardowej! Podczas podróży do Polski odpoczniesz w ciągu 8-godzinnego rejsu na pokładzie Stena Line, a na miejsce dotrzesz szybko i bezpiecznie. Sprawdź sam — kliknij!

ilość wszystkich wyświetleń: 724, dzisiaj: 32

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.