KONKURS mikołajkowy: wygraj MEBLE z FURNITURE HOUSE!

Polski salon meblowy w Hull – FURNITURE HOUSE ogłasza KONKURS MIKOŁAJKOWY. Do wygrania MEBLOŚCIANKA lub ZESTAW DO POKOJU DZIECKA oraz 2 UPOMINKI.

Coraz bliżej Święta i coraz częściej myślimy o Mikołajkowych prezentach dla dzieci. Być może zastanawiamy się również nad tym, co nam sprawiłoby najwięcej RADOŚCI. Bo o to przecież chodzi w obdarowywaniu się prezentami aby się cieszyć i radować!

Co TOBIE sprawiłoby najwięcej RADOŚCI?

Stare meble w twoim salonie straciły swój blask? Czujesz, że fajnie byłoby coś zmienić, unowocześnić? Możesz wygrać tę MEBLOŚCIANKĘ! Kolor do wyboru.

 

Nowe meble to pokoju dziecka uczyniłyby te święta jeszcze bardziej radosnymi dla Twojej rodziny? Możesz wygrać ZESTAW DO POKOJU DZIECKA! Kolor do wyboru.

 

W ostatnim roku salon meblowy w HULL – FURNITURE HOUSE przeszedł nie lada zmiany. Od kilku lat salon oferuje solidne tapicerowane MEBLE SYSTEMOWE charakteryzujące się wytrzymałością i elegancją. Takich mebli próżno szukać w lokalnych brytyjskich sklepach meblowych. Tylko polski salon naprawdę zna potrzeby polskich rodzin. W tym roku salon poszerzył swój asortyment o SYPIALNIE, SZAFY przesuwne, zestawy DLA DZIECI, meble do ŁAZIENKI i przedpokoju oferując je w PAKIECIE Z DOWOZEM aż do 100 mil od Hull.

Pełną ofertę można zobaczyć na stronie: http://www.furniturehouse.ltd lub odwiedzając salon przy 109-111 BEVERLEY ROAD, HU3 1TS, HULL.


ZASADY KONKURSU:

 

1. POLUB i UDOSTĘPNIJ poniższy post o konkursie na facebooku

2. Polub FanPage FURNITURE HOUSE

3. Otaguj przynajmniej 3 znajomych w komentarzu pod postem o konkursie


Losowanie i rozwiązanie konkursu 6 grudnia na profilu: https://www.facebook.com/Furniturehousee

POWODZENIA! HOŁ HOŁ HOŁ….

ilość wszystkich wyświetleń: 335, dzisiaj: 1

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.