Teatr

Kilka atrakcji dla dzieci na nadchodzące dni

Arkadiusz Lorenc | 21.05.2017 | Lokalne, Kultura, Rozrywka, Teatr, Wydarzenia

W najbliższą sobotę w East Park pojawi się objazdowe wesołe miasteczko z prawdziwym roller coasterem! A to tylko jedna z atrakcji, jakie czekają na nas w Hull w najbliższych dniach. W wesołym miasteczku w East Park będziemy mogli bawić się od 27 maja do 4 czerwca codziennie od południa do 20.00. Za bilet w cenie 6.99 funta otrzymujemy możliwość korzystania... Czytaj dalej »

ilość wszystkich wyświetleń: 2426, dzisiaj: 0

Pierwszy Festiwal Literatury Dziecięcej w Hull

Arkadiusz Lorenc | 17.05.2017 | Lokalne, Kultura, Rozrywka, Teatr, Wydarzenia

Podczas festiwalu Big Malarkey Festival, małe i te nieco większe dzieci będą mogły spotkać się z pisarzami, rysownikami, autorami bajek animowanych, performerami czy muzykami. Impreza ma na celu promowanie literatury i kreatywności, która jest potrzebna do jej tworzenia i odbioru. Big Malarkay Festival jest adresowany do wszystkich dzieci w wieku do 16 lat. To pierwsza tego typu inicjatywa w naszym... Czytaj dalej »

ilość wszystkich wyświetleń: 686, dzisiaj: 2

Alladyn w Hull New Theatre

Marta Jabłońska | 29.11.2014 | Lokalne, Kultura, Teatr

W tym roku jako swoje przedstawienie świąteczne teatr miejski Hull New Theatre wystawi pantominę „Alladyn". Znakomita obsada, przezabawny scenariusz i cudowna scenografia sprawiają, że spektakl spodoba się osobom w każdym wieku. W rolę Dżina z lampy wcieli się David Witts, znany przede wszystkim z roli Joeya Branninga w EastEnders. W spektaklu weźmie także udział duet komików: The Grumbleweeds. Dwójka aktorów... Czytaj dalej »

ilość wszystkich wyświetleń: 1146, dzisiaj: 1

450 urodziny Williama Shakespeare`a

Marta Jabłońska | 24.04.2014 | Wielka Brytania, Kultura, Teatr, Wydarzenia

Co roku Stratford-upon-Avon staje się mekką dla wszystkich fanów jednego z najlepiej rozpoznawalnych pisarzy świata: Williama Shakespeare`a. W tym roku miasto spodziewa się jeszcze większej ilości turystów, ponieważ będzie to okrągła, 450-ta rocznica urodzin poety.Tak jak każdego roku, uroczystości zorganizowano w weekend wypadający najbliżej dnia urodzin Shakespeare`a, czyli 23 kwietnia. Dwa dni obchodów przypadną więc na weekend 26 - 27... Czytaj dalej »

ilość wszystkich wyświetleń: 598, dzisiaj: 1

Telewizyjne sławy wezmą udział w pantomimie w teatrze w Hull!

Marta Jabłońska | 07.11.2013 | Imprezy, Lokalne, Teatr

Jack and the Beanstalk - taki tytuł nosi przedstawienie pantomimy, w którym zagrają gwiazdy znane z telewizji - Christopher Biggins oraz Bob Carolgees. Show, które wystartuje w czwartek, 4 grudnia bieżącego roku, pozwoli nam obejrzeć Bigginsa w jego kolejnej roli, Dame Trot. Carolgees wcieli się w postać farmera Boba. Nadchodzące wydarzenie będzie z pewnością wspaniałą okazją dla rozrywki dla dzieci... Czytaj dalej »

ilość wszystkich wyświetleń: 775, dzisiaj: 0

Muddy Cows Johna Godbera w Hull Truck Theatre już wkrótce

Marta Jabłońska | 01.10.2013 | Lokalne, Teatr

Po raz pierwszy dramatopisarz angielski John Godber uchwycił piękno sportu, jakim jest rugby, pisząc dzieło Up 'N' Under. Przedstawienie zostało sfilmowane i przysporzyło jego autorowi wiele popularności. Teraz, mniej więcej po 30 latach od czasu napisania Up ‘N' Under, John Godber stworzył kolejne wspaniałe widowisko - zatytułował je Muddy Cows. Przedstawienie, które już wkrótce będzie można obejrzeć w Hull Truck... Czytaj dalej »

ilość wszystkich wyświetleń: 800, dzisiaj: 0

W Hull New Theatre 40-letnia klasyka

Marta Jabłońska | 13.09.2013 | Lokalne, Kultura, Teatr

Brad i Janet to para ludzi, którzy właśnie rozpoczynają największą przygodę swojego życia. Zabawny i frywolny spektakl „Rocky Horror Show" wraca na deski teatru w 40. rocznicę premiery. Narzeczeni jadą w podróż, by odwiedzić dawnego znajomego. Po drodze jednak psuje się im samochód i zmuszeni są szukać pomocy u Franka N. Futera. Mężczyzna przedstawia się jako transwestyta, który ponadto potrafi... Czytaj dalej »

ilość wszystkich wyświetleń: 779, dzisiaj: 0

The Gruffalo’s Child w teatrze w Hull już w lipcu!

Marta Jabłońska | 17.07.2013 | Lokalne, Teatr

"Przez las wielki, ciemny Myszka wędrowała. / Zobaczył ją Lisek - smacznie wyglądała." - tak zaczyna się książka o Gruffalo, będąca pierwszą częścią całej historii. Czy Twoje dziecko chce poznać jej dalszą część - szczególnie, gdy owa Myszka spotka dziwne stworzenie zwane Gruffalo? Co stanie się, gdy dziecko Gruffalo złamie zakaz i uda się w zakazaną część lasu? Już w... Czytaj dalej »

ilość wszystkich wyświetleń: 670, dzisiaj: 1

Wielka Brzoskwinia wyrośnie w Hull New Theatre

Marta Jabłońska | 08.07.2013 | Lokalne, Teatr

W Hull od 10 do 14 sierpnia wystawiana będzie nowa sztuka dla dzieci „James and the Giant Peach", czyli James i Wielka Brzoskwinia.James to miły chłopiec, którego Ciotka Sponge i Wujek Spiker nie tylko zmuszają do ciężkiej pracy, ale na dodatek nigdy nie pozwalają na zabawę z innymi dziećmi. Sytuacja zmienia się radykalnie w dniu, kiedy chłopiec na swojej drodze... Czytaj dalej »

ilość wszystkich wyświetleń: 714, dzisiaj: 0

Warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży w Hull

Marta Jabłońska | 20.06.2013 | Lokalne, Edukacja, Teatr, Wydarzenia

Polska Parafia pw. św. Zygmunta Gorazdowskiego już po raz drugi zaprasza na warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży prowadzone przez znanego aktora, Marka Cichuckiego.W programie warsztatów:- przygotowanie przedstawienia- szybki kurs aktorstwa- czas wolny spędzony w miłej i twórczej atmosferzeZapisy na warsztaty:u Pani Marzeny P., nr tel. 07935784449Termin: od wtorku 2 lipca do soboty 6 lipca, godz. 18.00 - 20.00Miejsce spotkań:... Czytaj dalej »

ilość wszystkich wyświetleń: 919, dzisiaj: 1

Strona 1 z 21 2

Kategorie Aktualności

Archiwum Aktualności