Sport

3 najlepsze baseny w regionie, które musisz odwiedzić tego lata

Arkadiusz Lorenc | 22.07.2017 | Lokalne, Rozrywka, Sport

Lato w pełni! Dlatego prezentujemy trzy baseny, o których warto pamiętać, planując rodzinne popołudnie. Wiele z nich to wspaniałe miejsce na relaks w gronie najbliższych. Basen w Bourne Nie więcej niż dwie godziny drogi od centrum Hull znajduje się jeden z największych odkrytych basenów w Wielkiej Brytanii. Otworzono go w 1990 roku i przez kilkadziesiąt lat działalności zyskał uznanie tysięcy... Czytaj dalej »

ilość wszystkich wyświetleń: 1596, dzisiaj: 0

Kamil Grosicki zagra w Pierwszej Lidze?

Arkadiusz Lorenc | 21.07.2017 | Wielka Brytania, Polska, Lokalne, Sport

Jeden z najlepszych zawodników lokalnego klubu piłkarskiego Hull City, Kamil Grosicki, od niedawna rozważa możliwość powrotu do Premier League. Według doniesień polskiego czasopisma „Przegląd Sportowy”, piłkarz odrzucił niedawno ofertę transferu do SC Freiburg, klubu grającego w Bundeslidze. Powodem tej decyzji miało być zainteresowanie ze strony pierwszoligowych klubów Wielkiej Brytanii. Po transferze z francuskiego klubu Stade Rennais w styczniu 2017 roku... Czytaj dalej »

ilość wszystkich wyświetleń: 1638, dzisiaj: 0

Kamil Grosicki odchodzi z Hull City?

Arkadiusz Lorenc | 14.06.2017 | Wielka Brytania, Polska, Sport

Drużyna Hull City przygotowuje się do wejścia do Championship. Wokół zmian w zespole pojawia się coraz więcej plotek. Jedna z nich mówi, że Kamila Grosickiego czeka transfer. O tym, że drużyny grające w różnych ligach (w brytyjskiej Premier League, ale też w niemieckiej Bundeslidze) interesują się Kamilem Grosickim pisaliśmy już jakiś czas temu. Wśród drużyn zainteresowanych Grosickim miały się znajdować... Czytaj dalej »

ilość wszystkich wyświetleń: 2406, dzisiaj: 1

Czy Kamil Grosicki zostanie w Hull City?

Arkadiusz Lorenc | 01.06.2017 | Wielka Brytania, Polska, Sport

Już nie tylko kluby z Premier League interesują się polskim piłkarzem. Także drużyny grające w Bundeslidze zamierzają walczyć o Kamila Grosickiego. W brytyjskiej pierwszej lidze Kamil Grosicki rozegrał z Hull City w sumie 15 meczy. Nie strzelił żadnego gola, ale na swoim koncie udało mu się zapisać pięć asyst. To bardzo dobry wynik, który gwarantuje mu dobrą pozycję na rynku.... Czytaj dalej »

ilość wszystkich wyświetleń: 1729, dzisiaj: 0

Hull City — to koniec gry w brytyjskiej ekstraklasie

Arkadiusz Lorenc | 16.05.2017 | Wielka Brytania, Polska, Sport

Drużyna, w której gra Kamil Grosicki, przegrała w Londynie z Crystal Palace 0:4 i nie ma już szans na utrzymanie się w brytyjskiej ekstraklasie. Do końca sezonu Hull City została tylko jedna kolejka, a drużyna ma obecnie na koncie czteropunktową stratę do Swansea City. Oznacza to mniej więcej tyle, że po roku w brytyjskiej Pierwszej Lidze Hull City spadnie do... Czytaj dalej »

ilość wszystkich wyświetleń: 2342, dzisiaj: 0

Polak najlepszym piłkarzem kwietnia brytyjskiej Pierwszej Ligii

Arkadiusz Lorenc | 06.05.2017 | Wielka Brytania, Polska, Sport

Kamil Grosicki pokonał wszystkich konkurentów — internauci wybrali go zdecydowaną większością głosów najlepszym piłkarzem brytyjskiej Premier League. Polak grający w barwach drużyny Hull City wyprzedził innych znanych piłkarzy, m.in. Roberto Firmino (niewiele ponad 10 tys. głosów) i Edena Hazarda (niecałe 10 tys. głosów). Grosicki otrzymał ponad 60 tys. głosów. To imponujący wynik, zważywszy, że miesiąc wcześniej wszystkich głosów oddanych w... Czytaj dalej »

ilość wszystkich wyświetleń: 2257, dzisiaj: 0

Kamil Grosicki: „Jestem dumny, że reprezentuję Polskę”

Arkadiusz Lorenc | 02.05.2017 | Polska, Lokalne, Sport

Kamil Grosicki jest jednym z czterech piłkarzy, — oprócz Artura Boruca, Łukasza Fabiańskiego i Marcina Wasilewskiego — który gra obecnie w brytyjskiej Premier League. „Jestem dumny, że mogę reprezentować Polskę” — mówi piłkarz. Kamil Grosicki przyznał, że uważa brytyjską Premier League za najlepszą na świecie. I właśnie dlatego cieszy się, że może w niej grać — jako członek drużyny The... Czytaj dalej »

ilość wszystkich wyświetleń: 1286, dzisiaj: 0

Kamil Grosicki piłkarzem Hull City!

Marta Jabłońska | 01.02.2017 | Polska, Lokalne, Sport

Od wczoraj Kamil Grosicki skrzydłowym Hull City! Od początku okna transferowego Tygrysi byli mocno zainteresowani reprezentantem Polski i nie wahali się zapłacić naprawdę wysokiej ceny za Grosickiego. Przedstawiciele Rennes, francuskiego zespołu, w którym do wczoraj grał Grosicki, nie chcieli sprzedać swojego skrzydłowego. Postawili zaporową cenę – 10 milionów euro. Ostatecznie Grosicki podpisał zeszłej nocy 3,5 – letni kontrakt z możliwością... Czytaj dalej »

ilość wszystkich wyświetleń: 5027, dzisiaj: 1

Polacy wygrali Euro po raz pierwszy w historii!

Arkadiusz Lorenc | 12.07.2016 | Polska, Sport

W niedzielę wszyscy dyskutowali o tym, kto wygra piłkarskie Euro. Tymczasem sport to nie tylko piłka nożna. 10 lipca po raz pierwszy w historii w lekkoatletycznych mistrzostwach Europy biało-czerwoni zwyciężyli w klasyfikacji medalowej! W niedzielę pierwszy medal dla Polski (drugie miejsce) zdobyła Joanna Linkiewicz w biegu na 400 metrów przez płotki. Ogółem było to piąte wyróżnienie dla reprezentacji naszego kraju.... Czytaj dalej »

ilość wszystkich wyświetleń: 789, dzisiaj: 0

Leczenie otyłości kosztuje Wielką Brytanię MAJĄTEK!

Arkadiusz Lorenc | 10.06.2016 | Wielka Brytania, Sport, Zdrowie

Raport sporządzony przez ekspertów National Health Service (NHS) mówi jasno: leczenie otyłości na Wyspach kosztuje podatników więcej niż utrzymanie policji czy straży pożarnej. To zatrważające dane! Każdego roku 16 miliardów funtów przeznaczane jest w Wielkiej Brytanii na leczenie otyłości. Prezes NHS Anglia, Simon Stevens, twierdzi, że za 40% przypadków otyłości opowiadają używki, w tym papierosy i alkohol, oraz niedostateczna ilość... Czytaj dalej »

ilość wszystkich wyświetleń: 1266, dzisiaj: 0

Strona 1 z 71 2 3 7