Sport

Kamil Grosicki piłkarzem Hull City!

Marta Jabłońska | 01.02.2017 | Polska, Lokalne, Sport

Od wczoraj Kamil Grosicki skrzydłowym Hull City! Od początku okna transferowego Tygrysi byli mocno zainteresowani reprezentantem Polski i nie wahali się zapłacić naprawdę wysokiej ceny za Grosickiego. Przedstawiciele Rennes, francuskiego zespołu, w którym do wczoraj grał Grosicki, nie chcieli sprzedać swojego skrzydłowego. Postawili zaporową cenę – 10 milionów euro. Ostatecznie Grosicki podpisał zeszłej nocy 3,5 – letni kontrakt z możliwością... Czytaj dalej »

ilość wszystkich wyświetleń: 4471, dzisiaj: 6

Polacy wygrali Euro po raz pierwszy w historii!

Arkadiusz Lorenc | 12.07.2016 | Polska, Sport

W niedzielę wszyscy dyskutowali o tym, kto wygra piłkarskie Euro. Tymczasem sport to nie tylko piłka nożna. 10 lipca po raz pierwszy w historii w lekkoatletycznych mistrzostwach Europy biało-czerwoni zwyciężyli w klasyfikacji medalowej! W niedzielę pierwszy medal dla Polski (drugie miejsce) zdobyła Joanna Linkiewicz w biegu na 400 metrów przez płotki. Ogółem było to piąte wyróżnienie dla reprezentacji naszego kraju.... Czytaj dalej »

ilość wszystkich wyświetleń: 571, dzisiaj: 1

Leczenie otyłości kosztuje Wielką Brytanię MAJĄTEK!

Arkadiusz Lorenc | 10.06.2016 | Wielka Brytania, Sport, Zdrowie

Raport sporządzony przez ekspertów National Health Service (NHS) mówi jasno: leczenie otyłości na Wyspach kosztuje podatników więcej niż utrzymanie policji czy straży pożarnej. To zatrważające dane! Każdego roku 16 miliardów funtów przeznaczane jest w Wielkiej Brytanii na leczenie otyłości. Prezes NHS Anglia, Simon Stevens, twierdzi, że za 40% przypadków otyłości opowiadają używki, w tym papierosy i alkohol, oraz niedostateczna ilość... Czytaj dalej »

ilość wszystkich wyświetleń: 836, dzisiaj: 0

Drużyna Hull City awansowała do Premier League!

Arkadiusz Lorenc | 30.05.2016 | Wielka Brytania, Lokalne, Sport

W sobotnich rozgrywkach drużyna Hull City pokonała Sheffield 1 — 0 i wywalczyła sobie tym samym awans do brytyjskiej pierwszej ligi. Fani Tygrysów z Hull oszaleli z zachwytu! Emocji, które towarzyszyły fanom Hull City podczas sobotniego meczu, nie sposób opisać. 26 tys. ludzi szalało z radości, kiedy w 72 minucie meczu Mohamed Diame zdobył zwycięską bramkę. Fanka Tygrysów Cathy Ledingham powiedziała:... Czytaj dalej »

ilość wszystkich wyświetleń: 1515, dzisiaj: 1

Ciekawe propozycje na spędzenie dni wolnych od szkoły!

Arkadiusz Lorenc | 25.05.2016 | Imprezy, Lokalne, Rozrywka, Sport

Już za kilka dni zaczyna się wiosenna przerwa szkolna — tzw. half-term. Sprawdź, dokąd zabrać swoją pociechę w Hull i w okolicy, by nie nudziła się w domu! Zapewnienie dziecku rozrywki w czasie wolnym od zajęć szkolnych to nie lada wyzwanie dla każdego rodzica. Dlatego przedstawiamy kilka propozycji: jak spędzić nadchodzący half-term? Wolne zaczyna się tym razem 30 maja i... Czytaj dalej »

ilość wszystkich wyświetleń: 1135, dzisiaj: 0

Szukasz pomysłu na weekend majowy? Mamy kilka propozycji

Arkadiusz Lorenc | 29.04.2016 | Lokalne, Rozrywka, Sport

Zaczyna się trzydniowy weekend — Bank Holiday. To dobra okazja do spędzenia czasu w gronie rodzinnym — najchętniej na łonie natury. Wyłącz telefon, zapomnij o telewizorze i sprawdź nasze propozycje! Far Ings Nature Reserve Miłośnikom natury polecamy wizytę w parku przyrodniczym Far Ings Nature Reserve. To miejsce, z którego podziwiać można krajobraz estuarium Humber, a przy okazji podpatrywać dzikie ptactwo. O... Czytaj dalej »

ilość wszystkich wyświetleń: 1368, dzisiaj: 1

Nowy obiekt sportowy w centrum miasta!

Arkadiusz Lorenc | 21.03.2016 | Lokalne, Sport

Jak podaje lokalny Mail, już wkrótce w centrum miasta stanąć może arena lodowa zdolna pomieścić 5 tys. widzów. Obiekt zostanie wybudowany przy ulicy Bond Street. Obecnie najsłynniejszym lodowiskiem w mieście jest Hull Ice Arena przy Kingston Park. Za jakiś czas zostanie ono jednak zastąpione nowym i większym, które w opinii radnego Terry’ego Geraghty’ego stanie się olbrzymim walorem dla Hull. Radny... Czytaj dalej »

ilość wszystkich wyświetleń: 706, dzisiaj: 0

Nowa atrakcja sportowo-rekreacyjna w Hull – Park trampolinowy!

Arkadiusz Lorenc | 01.03.2016 | Lokalne, Rozrywka, Sport

Eksperci są zgodni — to olbrzymia szansa dla naszego miasta. Bo w Hull nie było jeszcze parku trampolinowego. Obiekt zostanie uruchomiony latem. Inwestycja warta jest w sumie około 1 mln funtów. Park Rebound Trampolines znajdzie się w Malmo Park (East Hull). To atrakcja, z której korzystać będa mogli dosłownie wszyscy — od najmłodszych (na terenie obiektu znajdzie się specjalny obszar... Czytaj dalej »

ilość wszystkich wyświetleń: 2969, dzisiaj: 1

Czy na Wyspach rośnie nowy Lewandowski?

Marta Jabłońska | 05.02.2016 | Wielka Brytania, Polska, Sport

Pojawienie się dzieci polskich imigrantów w czołowych angielskich klubach to tylko kwestia czasu. Czy są tu jednak warunki, by wyrósł wśród nas następca Lewandowskiego? Co na futbolowej przygodzie mogą zyskać polskie dzieci i ich rodzice? Renoma polskich piłkarzy grających na Wyspach przez lata ograniczała się wyłącznie do naszych bramkarzy. Już niedługo ta sytuacja może się bardzo zmienić, ponieważ do gry... Czytaj dalej »

ilość wszystkich wyświetleń: 845, dzisiaj: 1

Basen olimpijski i lodowisko – już wkrótce w Hull?

Arkadiusz Lorenc | 05.08.2015 | Lokalne, Rozrywka, Sport

Niewykluczone, że za jakiś czas w naszym mieście wybudowany zostanie basen olimpijski i lodowisko. Już tej jesieni radni będą rozważali możliwość przeprowadzenia w Hull takiej inwestycji.  (więcej…)

ilość wszystkich wyświetleń: 880, dzisiaj: 1

Strona 1 z 71 2 3 7

Kategorie Aktualności

Archiwum Aktualności