Rozrywka

Popularny brodzik dla dzieci w East Park pozostanie nieczynny!

Arkadiusz Lorenc | 24.04.2017 | Lokalne, Rozrywka, Zdrowie

Władze miasta poinformowały, że w związku z zanieczyszczeniem wody, popularny brodzik w East Park w Hull nie zostanie otwarty w sezonie letnim. Co więcej, plany zakładają całkowitą jego likwidację! Co zastąpi tę lubianą przez dzieci atrakcję? Zgodnie z informacją przekazaną przez władze Hull, w East Park powstanie miejsce przeznaczone na organizowanie pikników lub pole do minigolfa. Radny Terry Geraghty przyznał,... Czytaj dalej »

ilość wszystkich wyświetleń: 680, dzisiaj: 19

Hull wcale nie jest miastem kulturalnym?!

Arkadiusz Lorenc | 14.04.2017 | Lokalne, Kultura, Rozrywka

W raporcie sporządzonym przez pracowników Hull Culture and Leisure przeczytać można, że mieszkańcy między innymi okolicy Holderness Road najrzadziej kupują bilety do teatru czy do filharmonii. Ale nie tylko oni nie przepadają za taką formą rozrywki. Żaden spośród mieszkańców tej okolicy, oznaczonej kodem pocztowym HU8, czyli Holderness Road, nie kupił biletu na głośny koncert Royal Philharmonic Orchestra w City Hall.... Czytaj dalej »

ilość wszystkich wyświetleń: 806, dzisiaj: 4

7 najlepszych ogródków piwnych w Hull

Arkadiusz Lorenc | 12.04.2017 | Lokalne, Rozrywka

Wiosna już na dobre zawitała w naszym mieście. Przyjemne, cieplejsze wieczory sprzyjają spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Na przykład przy dobrym, kraftowym piwie czy wyśmienitym drinku. Polecamy 7 ogródków piwnych w Hull, które warto odwiedzić wiosną! Ye Olde White Harte przy Silver Street — to niezwykłe miejsce, które jawi się niczym oaza spokoju w pełnym chaosu ścisłym centrum miasta (ogródek... Czytaj dalej »

ilość wszystkich wyświetleń: 802, dzisiaj: 3

Oceanarium The Deep powiększy się o nową część — i to już w marcu

Arkadiusz Lorenc | 18.03.2017 | Lokalne, Rozrywka

Dobiega końca rozbudowa oceanarium The Deep. Już w marcu odwiedzający będą mogli podziwiać zwierzęta zamieszkujące tropikalne lasy mangrowe. Lasy mangrowe, nazywane inaczej namorzynami, to specyficzne środowisko. Występują niemal na całym świecie w strefie międzyzwrotnikowej. Tworzą je rośliny o charakterystycznym, splątanym systemie korzeniowym, które zarastają olbrzymie obszary na granicy lądu i morza. Ten skomplikowany system można zobaczyć podczas odpływu, kiedy woda... Czytaj dalej »

ilość wszystkich wyświetleń: 394, dzisiaj: 0

Rodzinna impreza w centrum Princes Quay już w ten weekend

Arkadiusz Lorenc | 17.03.2017 | Lokalne, Rozrywka, Wydarzenia

Malowanie twarzy, tworzenie zwierzątek i innych figur z balonów czy wspólne muzykowanie — to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na rodziny z dziećmi w Princes Quay Shopping Centre już w ten weekend. Weekend to dobry czas, by spędzić kilka godzin w rodzinnym gronie. Dlatego centrum handlowe Princes Quay już po raz kolejny wychodzi z inicjatywą i organizuje rodzinny weekend.... Czytaj dalej »

ilość wszystkich wyświetleń: 685, dzisiaj: 0

Hull jednym z najlepszych miast do życia!

Arkadiusz Lorenc | 14.03.2017 | Wielka Brytania, Lokalne, Rozrywka

Według Sunday Times nasze miasto jest jednym z najlepszych miejsc do życia w całej Wielkiej Brytanii! Dlaczego? Po raz pierwszy Hull znalazło się na przygotowywanej przez dziennikarzy Sunday Times liście miast, w których warto zamieszkać. Jej autorzy zdają sobie sprawę, że niewielu czytelników Sunday Times spodziewało się Hull w tym miejscu. W artykule (o dość wymownym tytule: „Hull? Na pewno?”),... Czytaj dalej »

ilość wszystkich wyświetleń: 1712, dzisiaj: 0

Hull City of Culture to także imprezy dla rodzin

Arkadiusz Lorenc | 06.03.2017 | Lokalne, Kultura, Rozrywka

Hull jest miastem kultury. Ale to nie oznacza, że musimy chodzić tylko do teatru i galerii sztuki! Organizatorzy zadbali o rozrywkę dla całych rodzin, w tym także dla najmłodszych!! Sprawdź, dokąd warto wybrać się w nadchodzących miesiącach! The Height Of The Reeds — w kwietniu będzie można posłuchać… mostu Humber Bridge! Wystarczy przynieść ze sobą słuchawki! To bardzo ciekawy projekt... Czytaj dalej »

ilość wszystkich wyświetleń: 1101, dzisiaj: 1

Park rozrywki w Beverley powstanie już na Wielkanoc?

Arkadiusz Lorenc | 22.02.2017 | Lokalne, Rozrywka

Niewykluczone, że jeszcze przed Wielkanocą uda się otworzyć zupełnie nowy park rozrywki w Beverley! Park, który powstaje w Beverley Garden Centre w Woodmansey, tuż obok Beverley, będzie prawdziwą atrakcją przede wszystkim dla rodzin poszukujących miejsca, w którym można miło spędzić czas z dziećmi. Inwestor planuje stworzenie olbrzymiego kompleksu, w którym znajdować się będą konstrukcje zbudowane z grubych lin i drewna.... Czytaj dalej »

ilość wszystkich wyświetleń: 790, dzisiaj: 0

Widziałeś już to spektakularne dzieło sztuki w centrum Hull?

Arkadiusz Lorenc | 24.01.2017 | Lokalne, Kultura, Rozrywka

Już od początku drugiego tygodnia stycznia można podziwiać dzieło autorstwa Nayana Kulkarniego, brytyjskiego artysty, dzieło, które łączy przeszłość z teraźniejszością. Jest absolutnie oszałamiające! Już sam rozmiar monumentu robi wrażenie — dzieło sztuki to olbrzymie śmigło turbiny wiatrowej, które wyprodukowali pracownicy fabryki Siemensa w Hull. Śmigło typu B75 jest największą na świecie pojedynczą częścią wykonaną ręcznie z włókien węglowych. Jego długość... Czytaj dalej »

ilość wszystkich wyświetleń: 1384, dzisiaj: 0

Spotkałeś te karteczki w mieście? Sprawdź, o co chodzi!

Arkadiusz Lorenc | 20.01.2017 | Lokalne, Kultura, Rozrywka

„Możesz krzyczeć, możesz płakać — ale nigdy się nie poddawaj” — to treść jednej z karteczek, jakie spotkać można od niedawna w mieście. Karteczki spotkać można dosłownie wszędzie. Są przyczepione do gałązek drzew, umocowane przy ławkach czy na płotach posesji. Jest ich cała masa. I wszystkie mają jeden cel — dodać siły mieszkańcom Hull w zmaganiach z codziennością, pocieszać, kiedy... Czytaj dalej »

ilość wszystkich wyświetleń: 1411, dzisiaj: 0

Strona 1 z 211 2 3 21

Kategorie Aktualności

Archiwum Aktualności