Rozrywka

3 najlepsze baseny w regionie, które musisz odwiedzić tego lata

Arkadiusz Lorenc | 22.07.2017 | Lokalne, Rozrywka, Sport

Lato w pełni! Dlatego prezentujemy trzy baseny, o których warto pamiętać, planując rodzinne popołudnie. Wiele z nich to wspaniałe miejsce na relaks w gronie najbliższych. Basen w Bourne Nie więcej niż dwie godziny drogi od centrum Hull znajduje się jeden z największych odkrytych basenów w Wielkiej Brytanii. Otworzono go w 1990 roku i przez kilkadziesiąt lat działalności zyskał uznanie tysięcy... Czytaj dalej »

ilość wszystkich wyświetleń: 1547, dzisiaj: 1

W Beverley ma powstać olbrzymi park trampolinowy!

Arkadiusz Lorenc | 13.07.2017 | Lokalne, Biznes, Rozrywka

Firma Xtreme Bounce Revolutio poinformowała, że zamierza w Beverley otworzyć olbrzymi park trampolinowy. Miałby on znaleźć się w centrum handlowym Flemingate Centre. Inwestycja o wartości około 1,2 mln funtów przyczynić ma się do powstania 70 nowych miejsc pracy w regionie. Park trampolinowy wzmocniłby zatem lokalną gospodarkę poprzez poprawę sytuacji na rynku pracy. Ale jest jeszcze jeden ekonomiczny aspekt, który także... Czytaj dalej »

ilość wszystkich wyświetleń: 688, dzisiaj: 0

Classics in the Park już w sobotę. Bilety wciąż dostępne!

Arkadiusz Lorenc | 05.07.2017 | Lokalne, Kultura, Rozrywka, Wydarzenia

Szykuje się prawdziwa gratka dla miłośników muzyki klasycznej. Classics in the Park to impreza, które nie można przegapić. Bilety wciąż są dostępne, choć koncert na świeżym powietrzu odbędzie się już w tę sobotę. Świetna orkiestra i doskonali soliści na scenie — tego możemy spodziewać się po tegorocznej edycji koncertu Classics in the Park na terenie Hymers College. Organizator imprezy, Blair... Czytaj dalej »

ilość wszystkich wyświetleń: 906, dzisiaj: 2

Świetna atrakcja w Hull tego lata!

Arkadiusz Lorenc | 28.06.2017 | Transport, Lokalne, Kultura, Rozrywka

Autobus z odkrytym dachem, który obwozi turystów po mieście, kojarzony jest raczej z dużymi metropoliami, do których ściągają tłumy turystów z całego świata. Pojazdy dla turystów poruszają się niemal po każdej europejskiej stolicy. Tymczasem w Hull już tego lata także będziemy mieli podobną atrakcję! Bus z odkrytym dachem z założenia przeznaczony jest dla osób, które po raz pierwszy przyjeżdżają do... Czytaj dalej »

ilość wszystkich wyświetleń: 1187, dzisiaj: 2

Open Farm Sunday już w tę niedzielę!

Arkadiusz Lorenc | 09.06.2017 | Lokalne, Rozrywka, Wydarzenia

Open Farm Sunday to akcja, w ramach której będzie można zwiedzić gospodarstwo rolne — Molescroft Farm Estate przy Beverley and Bishop Burton College. Open Farm Sunday jest świetną okazją do zabrania dzieci na wieś i wyjaśnienia im w atrakcyjny sposób rzeczy, które są oczywiste dla nas — a dla nich już niekoniecznie: na przykład tego, skąd się bierze mleko czy... Czytaj dalej »

ilość wszystkich wyświetleń: 878, dzisiaj: 1

Hull świętuje Światowy Dzień Uchodźcy

Arkadiusz Lorenc | 06.06.2017 | Lokalne, Kultura, Rozrywka, Wydarzenia

Po raz pierwszy w historii Światowy Dzień Uchodźcy w Wielkiej Brytanii obchodzony jest poza Londynem. W tym roku Hull zostanie oficjalnie ogłoszone miastem gościnnym i otwartym dla potrzebujących — City of Sanctuary. Uroczystość, podczas której mieszkający w Hull uchodźca, Salmen, oficjalnie nada naszemu miastu tytuł City of Sanctuary, odbędzie się 20 czerwca w Hull Minster. Tytuł zostanie przekazany na ręce... Czytaj dalej »

ilość wszystkich wyświetleń: 1508, dzisiaj: 0

Niesamowita instalacja w Beverley Minster

Arkadiusz Lorenc | 28.05.2017 | Lokalne, Historyczne, Kultura, Rozrywka

Through the Looking Glass — to tytuł instalacji wykorzystującej technologię cyfrową w celu opowiedzenia historii renesansowego muzyka i szpiega Petrusa Alamire. Instalacja znajduje się w samym sercu katedry w Beverley. Połączenie wielowiekowej architektury z nowoczesną technologią wprost zapiera dech w piersiach. Warto tu przyjść, by zobaczyć historię renesansowego kompozytora i muzyka Petrusa Alamire. To niezwykle barwna postać — oprócz muzyki,... Czytaj dalej »

ilość wszystkich wyświetleń: 810, dzisiaj: 1

Kilka atrakcji dla dzieci na nadchodzące dni

Arkadiusz Lorenc | 21.05.2017 | Lokalne, Kultura, Rozrywka, Teatr, Wydarzenia

W najbliższą sobotę w East Park pojawi się objazdowe wesołe miasteczko z prawdziwym roller coasterem! A to tylko jedna z atrakcji, jakie czekają na nas w Hull w najbliższych dniach. W wesołym miasteczku w East Park będziemy mogli bawić się od 27 maja do 4 czerwca codziennie od południa do 20.00. Za bilet w cenie 6.99 funta otrzymujemy możliwość korzystania... Czytaj dalej »

ilość wszystkich wyświetleń: 2429, dzisiaj: 0

Pierwszy Festiwal Literatury Dziecięcej w Hull

Arkadiusz Lorenc | 17.05.2017 | Lokalne, Kultura, Rozrywka, Teatr, Wydarzenia

Podczas festiwalu Big Malarkey Festival, małe i te nieco większe dzieci będą mogły spotkać się z pisarzami, rysownikami, autorami bajek animowanych, performerami czy muzykami. Impreza ma na celu promowanie literatury i kreatywności, która jest potrzebna do jej tworzenia i odbioru. Big Malarkay Festival jest adresowany do wszystkich dzieci w wieku do 16 lat. To pierwsza tego typu inicjatywa w naszym... Czytaj dalej »

ilość wszystkich wyświetleń: 688, dzisiaj: 0

Znany Festiwal Kolorów także w Hull

Arkadiusz Lorenc | 04.05.2017 | Lokalne, Rozrywka, Wydarzenia

Już w maju odbędzie się Carnival of Colours — to festiwal, podczas którego wszyscy bawią się w chmurze kolorowych barwników. Impreza nawiązuje do Indii — ich kultury, muzyki i aromatycznej kuchni. Festiwal Kolorów odbędzie się w ramach Hull Uk City of Culture na terenie Zebedee's Yard już 29 maja tego roku. Jego punktem kulminacyjnym będzie zabawa w chmurze kolorowych proszków.... Czytaj dalej »

ilość wszystkich wyświetleń: 1704, dzisiaj: 1

Strona 1 z 221 2 3 22

Kategorie Aktualności

Archiwum Aktualności