Kino

Historyczny sukces polskiego filmu w UK

Arkadiusz Lorenc | 09.12.2016 | Wielka Brytania, Polska, Kino

Takiego sukcesu w Wielkiej Brytanii i Irlandii nie miał jeszcze żaden polski film po 1945 roku, mówi reżyser Pitbulla, Patryk Vega. I ma rację! To absolutny rekord pod względem dochodów ze sprzedaży biletów od ponad pół wieku! „W 2015 roku 40% funkcjonariuszy przyjętych do policji stanowiły kobiety. Wśród nich są Zuza i Jadźka. Na drodze świeżo upieczonych policjantek los szybko... Czytaj dalej »

ilość wszystkich wyświetleń: 1168, dzisiaj: 0

KOCHAJ! – Najnowsza polska komedia w Hull już w TEN WEEKEND!

Magdalena Katarzyna | 13.10.2016 | Wielka Brytania, Polska, Lokalne, Kultura, Kino

KOCHAJ ! – Najnowsza polska komedia w kinie VUE w Hull już 14-16 października! TYLKO POJEDYNCZE POKAZY! Prawdziwa babska przyjaźń i poszukiwanie miłości, to wątki przewodnie "Kochaj!", komedii romantycznej o czterech dziewczynach z wielkiego miasta, które – każda na swój sposób – pragną być kochane. Film ten ukazuje historię Sawy, która już niedługo ma wyjść za mąż za faceta marzeń.... Czytaj dalej »

ilość wszystkich wyświetleń: 1090, dzisiaj: 0

„Sługi Boże” Kolejny polski film w kinie Odeon Hull!

Magdalena Katarzyna | 21.09.2016 | Wielka Brytania, Polska, Imprezy, Kultura, Kino, Wydarzenia

16 września odbyła się premiera filmu „Sługi Boże” a dzięki Phoenix Productions LLC film zawitał równocześnie także do kin w Wielkiej Brytanii i Irlandii! Portal hull.pl jako patron medialny wydarzenia zaprasza na film do kina ODEON w Hull! Phoenix Productions LLC ma zaszczyt przedstawić: thriller wszechczasów „Sługi Boże”. Bilety są do nabycia w kasach kin Odeon oraz online na www.odeon.co.uk. W tej chwili na stronie... Czytaj dalej »

ilość wszystkich wyświetleń: 1644, dzisiaj: 0

„PITBULL. NOWE PORZĄDKI” w kinie ODEON w Hull!

Magdalena Katarzyna | 29.04.2016 | Lokalne, Kultura, Kino, Konkurs, Rozrywka, Wydarzenia

Z największą przyjemnością informujemy, iż dzieło Patryka Vegi i Emila Stępnia “Pitbull Nowe Porządki” już trzeci tydzień szturmować będzie kina na Wyspach Brytyjskich i w Irlandii. Dystrybutor filmu, Phoenix Productions, LLC wraz z Odeon Cinemas postanowili udostępnić dziesięć dodatkowych kin od 29 kwietnia. W Hull seanse odbędą się między 28  kwietnia do 5 maja o godzinie 18:20 i 21:20. Dla... Czytaj dalej »

ilość wszystkich wyświetleń: 3612, dzisiaj: 5

Nowe kino w Beverley

Arkadiusz Lorenc | 22.12.2015 | Imprezy, Kultura, Kino

Mieszkańcy Beverley od kilku dni cieszą się z nowego kina, jakie otwarto przy centrum handlowym Flemingate. Kino ma w sumie sześć sal, w tym jedną z projektorem 4K. (więcej…)

ilość wszystkich wyświetleń: 826, dzisiaj: 0

W Hull nakręcą film o chuliganach

Kalina Czarnopolska | 06.01.2015 | Lokalne, Kino

W marcu br. ma ruszyć produkcja nowego filmu o piłkarskich kibicach–chuliganach w Wielkiej Brytanii. I chociaż akcja obrazu będzie osadzona w Londynie, to większość scen kręconych będzie właśnie w Hull. Film jest siquelem trillera z 1995r.. Wówczas w produkcji pt. „ID” zagrali Reece Dinsdale, Sean Pertwee i Warren Clarke. Wiadomo, że w drugiej części filmu zagra Tamzin Outhwaite, znana z programu... Czytaj dalej »

ilość wszystkich wyświetleń: 1187, dzisiaj: 1

Perły polskiego kina w UK

Marta Jabłońska | 02.10.2013 | Wielka Brytania, Kultura, Kino

3 października rozpoczyna się 3. edycja festiwalu Play Poland Film Festival 2013. Najlepsze polskie filmy będą pokazywane na Wyspach do połowy grudnia.Największy mobilny festiwal polskich filmów zawita w tym roku do 13 miast znajdujących się głównie na terenie Wielkiej Brytanii, ale także Kanady, Chin i Norwegii. Autorem projektu jest grupa Polish Art Europe z Edynburga.W Belfaście, Birmingham, Edynburgu, Glasgow, Londynie... Czytaj dalej »

ilość wszystkich wyświetleń: 671, dzisiaj: 0

Marzy Ci się rola w filmie? Teraz masz szansę!

Marta Jabłońska | 17.05.2013 | Lokalne, Kultura, Kino

John Slater, przez 40 lat profesjonalnie związany ze sceną i z teatrem, chce teraz wykorzystać swoją wiedzę i niezwykle bogate doświadczenie w dość niecodzienny sposób - po pierwsze postanowił, że będzie pomagał potrzebującym wsparcia początkującym scenarzystom i aktorom z East Yorkshire, po drugie zaś zamierza kręcić filmy ukazujące ludzi z East Riding!W ostatnim czasie aktor był zaangażowany w przygotowywanie i... Czytaj dalej »

ilość wszystkich wyświetleń: 1393, dzisiaj: 2

Wybierz, co chcesz obejrzeć na tegorocznym Play Poland Film Festival

Marta Jabłońska | 19.04.2013 | Wielka Brytania, Kultura, Kino, Wydarzenia

Zbliża się 3. edycja festiwalu polskiego kina za granicą Play Poland Film Festival. Wśród pokazywanych filmów znajdą się te, które wybrane zostaną większością głosów widowni.W tym roku święto polskiego filmu będzie obchodzone w dziesięciu miastach Wielkiej Brytanii i Irlandii: Edynburgu, Glasgow, Dundee, Aberdeen, Belfaście, Londynie, Oksfordzie, Birmingham, Newcastle, Sunderland, a ponadto także w Ottawie, Oslo, a nawet Szanghaju. Pokazy filmów... Czytaj dalej »

ilość wszystkich wyświetleń: 455, dzisiaj: 2

KONKURS: Do wygrania bilety na film.

Marta Jabłońska | 31.01.2013 | Wielka Brytania, Kino, Konkurs, Rozrywka

Już 8 lutego na ekrany kin w UK i Irlandii wchodzi świetny polski film „Podejrzani Zakochani". W związku z tym portal hull.pl ogłasza konkurs, w którym wygrani otrzymają trzy darmowe bilety do kina Odeon w Hull.Zasady wzięcia udziału w konkursie są bardzo proste: jedyne, co musisz zrobić, to polubić nasz profil na facebook'u, oraz napisać przekonujący komentarz pod newsem o... Czytaj dalej »

ilość wszystkich wyświetleń: 472, dzisiaj: 0

Strona 1 z 31 2 3

Kategorie Aktualności

Archiwum Aktualności